Підтримка політики регіонального розвитку в Україні

Укр / Eng

Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів (Черкаська область)

Департамент агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації у співпраці з Черкаською обласною радою та НУО "Ресурсний центр AНГO"

У рамках проекту буде створено Регіональний навчально-практичний центр розвитку багатофункціональних кооперативів, першочерговою ціллю якого буде розведення племінного поголів’я кролів та їх передача сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам, що сприятиме розвитку кооперативного руху, збільшенню кількості робочих місць на селі та підвищенню доходів селян. Також у Центрі СОК отримуватимуть юридичний, ветеринарний, зоотехнічний та бухгалтерський супровід своєї господарської діяльності. Окрім кролівництва будуть підтримані інші напрямки, зокрема надано фруктові сушарки, танки для охолодження молока, саджанці  плодових та ягідних рослин (смородина, малина, аґрус, суниця тощо) та ін.

Місце впровадження: Черкаська область

Цільові групи: особи, що бажають підвищити власний дохід, мають особисті чи невеликі фермерські господарства, які працюють, або бажають працювати в галузі кролівництва та інших напрямках, представники ініціативних груп зі створення кооперативних об’єднань, учні старших класів шкіл, безробітні, молоді журналісти.

Цілі проекту: Популяризувати кооперативний рух в Черкаській області та формувати сприятливе середовища для створення, становлення та сталого розвитку сільських кооперативів через створення  навчально-практичного  центру, підвищити якість продукції, збільшити асортимент знизити ціну на продукцію місцевого виробника.

Про проект: http://invest-oda.ck.ua/?cat=33

Новини проекту: http://www.oda.ck.ua, розділ "Регіональний навчально-практичний центр розвитку багатофункціональних кооперативів"

http://coopcenter.org.ua/ 

https://www.facebook.com/centrcooperation 

Інтерв'ю з координатором проекту пані Тамілою Лепьошкіною ("Шлях до Європи" від 06.01.2016 року на Черкаській обласній державній телерадіокомпанії РОСЬ)