Підтримка політики регіонального розвитку в Україні

Укр / Eng

Створення багатофункціонального навчально-виробничого комплексу трансформерного типу «Мозаїка» (Львівська область)

Глинянська міська рада у співпраці з БО «Фонд розвитку Глинян»

Створення можливостей для індивідуального і професійного розвитку та подальшого працевлаштування жителів Глинян і навколишніх сіл, району та області; збільшення терміну перебування у місті відвідувачів; відродження традиційних для цього регіону ремесл (зокрема килимарства), шляхом створення професійно-інтелектуальної установи навчально–виробничого комплексу «Мозаїка».

Збільшення кількості робочих місць шляхом створення умов для динамічнішого розвитку рекреаційно-туристичної галузі у місті Глиняни.

Місце впровадження: м. Глиняни, Золочівський р-н., Львівська обл., Україна

Цільова група проекту: Проект розрахований на людей працездатного віку і їхні сім’ї, з метою створення умов та забезпечення можливістю здобути нові знання, навики та практичний досвід, які в подальшому дозволять цим людям знайти достойну роботу та самореалізуватися. В рамках проекту планується залучення волонтерів із числа жителів міста і округи, для допомоги команді проекту.

Цілі проекту: Створити можливості для індивідуального і професійного розвитку та подальшого працевлаштування жителів Глинян і навколишніх сіл, району та області; збільшити терміни перебування у місті відвідувачів; відродити традиційні для цього регіону ремесла (зокрема килимарство), шляхом створення професійно-інтелектуальної установи навчально–виробничого комплексу «Мозаїка».

Дії проекту:

  • Проведення ремонтно-будівельних робіт для відновлення будинку старої школи та адаптацію його для потреб НВК.
  • Обладнання приміщень для навчальних і виробничих потреб комплексу.
  • Створення навчально-виробничого комплексу “Мозаїка”, який включатиме в себе: навчально-виробничі аудиторії; конференц-зал; виставковий зал; консультаційний центр; хостел; соціальне підприємство, яке спеціалізуватиметься на килимарстві; адміністративні кабінети і службові приміщення.
  • Дослідження місцевої бізнес-інфрастуктури, для визначення ключових кваліфікаційних вимог, які є необхідними у регіоні.
  • Проведення перших навчальних курсів з 2-х предметів (з килимарства та комп’ютерної грамоти).
  • Відновлення і популяризація традиційних для регіону ремесел.
  • Створення інфраструктури туристичних послуг.
  • Проведення фестивалю.

http://gmr-lviv.at.ua/ - сайт Глинянської міської ради

https://www.facebook.com/mozaikahlynyany — офіційна сторінка проекту в мережі Facebook

http://mozaika.net.ua/