Підтримка політики регіонального розвитку в Україні

Укр / Eng

Перша (настановча) зустріч РегіоНет відбулася

17.12.2013

Перша зустріч РегіоНет відбулася 11 грудня 2013 року у Києві. Учасниками Зустрічі стали 70 кандидатів на участь у мережі та представники більш як десяти партнерів РегіоНет. Окрім того, в онлайн-режимі за ходом Зустрічі спостерігало понад 100 осіб. Таким чином, у Зустрічі взяли участь (очно й заочно) понад дві третини запрошених (посилання на онлайн-трансляцію було доступним лише для кандидатів на участь у мережі та для партнерів).

Зустріч була анонсована як настановча, оскільки від її учасників хотілося почути міркування, поради, настанови щодо подальшого практичного запровадження ідеї всеукраїнської фахової мережі. Окрім того, малося на меті познайомити майбутніх учасників мережі як між собою, так і з партнерами РегіоНет, більшість із яких – потенційні споживачі послуг учасників.

Кожен кандидат на участь у мережі мав можливість двохвилинної усної презентації себе та своїх продуктів (послуг). Такий формат на практиці виявився доволі ефективним: учасники встигли добре запам’ятати одне одного, слухаючи своїх колег та, водночас, послуговуючись спеціально підготовленим довідником, де містилися їхні короткі біографічні довідки та фото.

Свої думки щодо майбутнього мережі кожен учасник зміг також висловити, взявши участь в опитуванні та заповнивши запропоновану анкету. Наразі, отримано вже понад 70 анкет, і вони продовжують надходити.

Ґрунтовні й змістовні виступи мали всі присутні на Зустрічі партнери мережі. У їхніх виступах містилася ціла низка конкретних пропозицій щодо майбутньої співпраці.

У підсумку, Секретаріат мережі отримав багатий матеріал для вдосконалення та уточнення майбутнього формату діяльності мережі, зокрема щодо змісту навчальної програми, наповнення порталу, напрямків взаємодії з партнерами тощо.

Найближчими днями на сайті Проекту ЄС буде розміщено відео найважливіших фрагментів Зустрічі, а усім кандидатам на участь у мережі та інституційним партнерам буде надано доступ до її повного відеозапису.

У результаті Зустрічі отримано нові переконливі аргументи на користь того, що ідея РегіоНет є своєчасною й життєздатною, а сама мережа має усі шанси стати одночасно і важливим інструментом, і впливовим чинником у сфері регіонального та місцевого розвитку.