Підтримка політики регіонального розвитку в Україні

Укр / Eng

Відбір до РегіоНет

21.11.2013

Відбір до РегіоНет: Аплікантам надано 10 днів додатково (до 30 листопада 2013 року) на доопрацювання заявок. Список кандидатів на участь у мережі буде оприлюднено 2 грудня.

Секретаріат мережі вирішив надати усім аплікантам додатковий час для внесення доповнень та виправлень до раніше надісланих анкет.

Ідея мережі є новою для України, а тому заявники вперше зіткнулися із незвичними та доволі високими вимогами до змісту аплікаційної форми. До того ж, строки стартової інформаційної кампанії та першого туру були доволі стислими.

Як наслідок – багато аплікаційних форм виявилися неповними чи такими, що не до кінця відповідають встановленим вимогам. Головним недоліком низки анкет, з огляду на критерії відбору,  є відсутність чи слабкість опису консультаційної послуги/продукту – такі заявки практично не матимуть шансу на проходження відбору.

Кожному заявникові, чия анкета потребує доопрацювання, про це персонально повідомлено (чи буде повідомлено найближчим часом) електронною поштою або телефоном.
Якщо аплікант не отримував подібного повідомлення, але сам розуміє, що його аплікаційна форма могла б бути кращою, він також має можливість надіслати оновлену версію заявки.

Кінцевий термін надсилання оновлених аплікаційних форм – 30 листопада.

Загальний список кандидатів [1] на участь у РегіоНет буде опубліковано 2 грудня.

Сподіваємося, що цей наш крок назустріч потенційним учасникам мережі дозволить абсолютній більшості аплікантів привести свої заявки у повну відповідність до умов та критеріїв відбору, а отже – успішно пройти відбір.

Ми цінуємо ініціативу та досвід кожного, хто виявив інтерес до участі у мережі РегіоНет, а тому щиро бажаємо усім аплікантам успіху у відборі!

 

[1] саме кандидатів, а не учасників мережі, оскільки попереду – другий етап відбору (базове навчання)