Підтримка політики регіонального розвитку в Україні

Укр / Eng

Презентаційні матеріали семінару для виконавців проектів, 23 березня 2016, Харків

23 березня 2016 року у Харкові відбувся семінар для виконавців проектів Грантової програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». У семінарі взяли участь 8 проектів ЄС підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Представники проектів презентували свої досягнення, розповіли про плани на майбутнє, поділились своїм досвідом та ідеями. Основну увагу було приділено питанням наочності та інформування громадськості про діяльність та досягнення проектів у рамках цієї Грантової програми.

Про всі 32 проекти Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» можна дізнатись тут http://surdp.eu/EU-grant-projects

  1. Презентація проекту ЄС "Підтримка ВПО з цукровим діабетом та хронічною хворобою нирок у Миколаївській області" (Миколаївська область)
  2. Презентації проекту ЄС "Захист прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні" (Харківська область)

          Презентація ГО "Харківська правозахисна група" (ХПГ)

Відео від "Харківської правозахисної групи"

Презентація ХГБФ  "Благо"

3. Презентація проекту ЄС "Будинок для переселенців" (Донецька область)

4. Презентація проекту ЄС "Полтавська область для внутрішньо переміщених осіб (Полтавська область)

5. Презентація проекту ЄС "Нові можливості для проживання, навчання, працевлаштування для вимушених переселенців в місті Миколаєві" (Миколаївська область)

6. Презентація проекту ЄС "Відновлення функціонування евакуйованого до м. Сєверодонецьк Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля" (Луганська область)

Презентація Проекту ЄС " "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" "Візуалізація проектів ЄС"

Презентація Проекту ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" "International Technical Assistance to Regional Development in Ukraine" /англ./